کنجکاوی برای یک کسب و کار مستقر در خانه برای به حداکثر رساندن بودجه های بازاریابی و Roi مهم است

بزرگترین جرم در مشاغل کوچک امروز مورد توجه اکثر افراد خارجی قرار نمی گیرد. در رسانه ها گزارش نشده است. هیچ گزارش پلیس ثبت نشده است و شرکت ها حتی آن را در وب سایت های خود ارائه نمی دهند. محصولات در مورد آن در مورد خیابان صحبت می کنند و کارمندان اغلب از آن چشم پوشی می کنند. حتی اگر این جنایت در میان مشاغل کوچک بیداد کند ، حضور آن چنان ظریف است که بسیاری از صاحبان مشاغل نمی توانند علت وقوع آن را تشخیص دهند! متأسفانه ، این جنایت همان جنایتی است که به احتمال زیاد برای کشتن یک سازمان است. این سرقت توسط کارمندان ، سرقتها ، دادخواستهای بی اهمیت یا جاسوسی صنعتی نیست.

صحبت در مورد پیوندها ، ساخت پیوندهای خارجی به همان اندازه ضروری آژانس دیجیتال مارکتینگ است که فقط داخلی است. دریافت پیوند از یک وب سایت مربوط به صفحه خود یک گزینه است. برخی از اشاره گرها در بازاریابی آژانس بازاریابی دیجیتال از طریق پیوندهای خارجی در زیر توضیح داده شده است.

نکته: اطمینان حاصل کنید که تصمیم گیری مشتری خود را به “بله ، من خرید می کنم” محدود کنید. یا “نه. من خرید نمی کنم”. با اضافه کردن تنظیمات “کدام یک” خطر از دست دادن آنها را نداشته باشید.

بنابراین ، هنگامی که مشاغل وابستگی خود را در فعالیت های بازاریابی اینترنتی شروع می کنید ، از آژانس وابستگی یا مستقیم به شرکتی که مدرسه وابستگی ارائه می دهد استفاده کنید. شما باید مطمئن شوید که Affiliate ID ، کد رهگیری و سازوکار پیگیری خود را دارید. برخی از وب سایت ها بدون پیگیری روش پیوند به وب سایت ما را ارائه می دهند. اگر برخی از معاملات از طریق پیوند ما موفقیت آمیز باشد ، نمی توانیم هزینه درخواست مدیر اینستاگرام را انجام دهیم.

یکی از تولیدات تبلیغاتی تبلیغاتی که موثرترین راهکارها برای افزایش لیست پستی شماست ، استفاده از یک سرویس پرداخت به ازای هر مشتری برای پرداخت مشترکان خانگی برای پرداخت مشترکان خانگی است. این شرکت یک کمپین تبلیغاتی برای شما اجرا می کند و مشترکان با انگیزه و انتخاب را به لیست شما تحویل می دهد. گران قیمت با توجه به اطلاعاتی که تلفن می کنید می تواند بسیار متفاوت باشد. بسته های سربی پست الکترونیکی که اخیراً استفاده کرده ام از 10 دلار تا 35/0 دلار به ازای هر سرب متفاوت است.

بنابراین دقیقاً فروشنده عروسی چه چیزی را باید تهیه کند؟ شاید شما قبلاً چند صد دلار پول جمع کرده اید تا یک طراح وب سایتی را برای شما آماده کند ، اما اگرچه به نظر خوب می رسد ، شما را با وام گیرنده ایده آل شما ارتباط نخواهد داد؟ یا شاید شما والدین یا دوستی مسن را استخدام کرده اید که فقط برای چند دلار یک سایت آنلاین برای شما ایجاد کرده است و همچنین شما به شکل ظاهری آن علاقه ندارید ، اما نمی خواهید احساسات کسی را جریحه دار کنید؟

حمل و نقل به طور کلی به فهرست های معتبر مانند فهرست یاهو علاوه بر این یک حرکت ایمن. به این ترتیب صفحه شما بیشتر مرتب کنترل و تازه می شود ، نه.